Muse Headphones | M-295 ANCW | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | White | Noise canceling | Wireless
- TootjadMuse
- Mudel: M-295 ANCW
- Saadavus: 4
-
45€
Muse Headphones | M-295 ANCW | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | White | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Aku eluiga | 60 h |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross height (mm) | 212.00 mm |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Gross width (mm) | 96.00 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 276.00 g |
| Plastic (No PET) | 69.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | M-295 ANCW |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tundlikkus | 98 dB 3 dB |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |

















